Розвиваємо гармонійну особистість разом зі школою «Соробан»

31 окт 2016 14:47 687 0
Розвиваємо гармонійну особистість разом зі школою «Соробан»

 3 вересня у місті Кропивницькому відкрилася школа усного рахунку «Соробан». З’ясувати, що це за шкільний заклад, кого він готує та що за методика стоїть в основі навчання, вирішила і редакція «Первой городской газеты».

Соробан – це розвиток у дитини інтелектуальних та розумових здібностей, завдяки унікальній методиці усного рахунку. Сама ідея не нова, адже образній арифметиці більше сотні років вчать японці своїх дітей.

Цікаво те, що ціль школи «Соробан» не навчити дитину швидко рахувати, як могло здатися на перший погляд. Мета закладу – сихронно розвинути праву та ліву півкулю мозку. Нагадаємо, що ліва півкуля, яку ще називають технічна, відповідає за аналітику, а права (художня) – за творчість. Якщо дві півкулі взаємодіяли б на рівні – розумовий потенціал кожної людини був би значно вищим.

Чотири роки тому в Україні почала використовуватися запозичена в Японії методика усного рахунку «Соробан». Програма адаптована під маленького українця та удосколена за допомогою сучасних технологій, мультимедійних та аудіо-візуальних матеріалів.

- Навчатися у «Соробані» можна з 5 до 11 років – говорить директор школи усного рахунку «Соробан» у Кропивницькому Сергій Вокальчук, - Саме в цьому віці проходить найактивніший розвитокнейронних зв’язків мозку. Звісно, можна записати і 13-річну дитину в школу, але в такому віці їй дещо важче осягнути методику. Тут все індивідуально і залежить лише від дитини.

Темп тренувань, цікава інтерактивна програма та спеціально розроблені робочі зошити, допомагають дітям вчитися граючи. Батьки дітей, які відвідують школи усного рахунку «Соробан», відмічають поліпшення концентрації та пам’яті дитини, підвищення розумових здібностей та швидкості прийняття рішень.

- Від себе можу додати, що сформований клас у школі «Соробан» - це своєрідна команда. – наголошує Сергій Вокальчук, - Діти, які починають ходити в нашу школу, стають впевненними в собі, зацікавленими та рішучими, у них розвивається справжній командний дух. Школа усного рахунку також поглиблює сімейні стосунки. Адже одне заняття на тиждень у школі «Соробан» має підкріплюватися щоденним домашнім завданням, яке на першому етапі відбувається за участі батьків.

В школі усного рахунку «Соробан» діють групи для дітей віком 5-6 та 7-11 років.

Заняття проходять раз на тиждень (розклад роботи для кожної групи окремий) за адресою: вул.Комарова, 47

Більше дізнатися про школу усного рахунку Ви можете на сайті http://soroban.com.ua

А також за телефонами: 067-995-33-25, 099-454-37-90

Обладнані усім необхідним робочі класи школи "Соробан" чекають на виших діток!

 

Школа усного рахунку "Соробан" працює у нашому місті вже два місяці. І зараз є можливість дещо прозвітувати перед кропивничанами, чому школа за такий невеликий проміжок часу навчила своїх маленьких вихованців.

 

 

Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий