Cпецпроект сайту: Повний візаж. Перемога оливки

31 янв 2016 10:44 1218 0
Cпецпроект сайту: Повний візаж. Перемога оливки

Мабуть, немає нічого приємнішого, ніж перехід від теорії до практики. Це властиво абсолютно усілякому виду діяльності. Пам'ятаєте, як сидячи за студентською лавою, вам нестримно хотілося "рванути в бій"? Працювати, заробляти СВОЇ гроші, нести світло науки в маси... Звісно, після універів-училищ ми немало розчаровувалися, опускали руки і мріяли знову опинитися за тою безтурботною студентською лавою. АЛЕ, практика, яка б вона сувора не була насправді, дає в рази більше ефекту, ніж теорія. Як не крути! 

Курс "Макіяж для себе" передбачує один теоретичний урок та чотири практичних заняття. Теоретичний ми з вами вже пройшли, час діяти. Перший практичний урок в школі краси "BeauBS" почався з...оливки. Я чомусь вирішила, що мені страшенно не підходить оливковий. Мені здавалося, що цей колір робить страшні речі - старить, надає обличчю хворобливого вигляду і ще бозна-що. Вибач, оливка, надалі буду обачніша з висновками) Мій beauty-гуру Тоня Іванова наполягла використати саме цей відтінок, як основний у моєму повсякденному макіяжі. Я трохи сумнівалася (секунди дві-три), але була настільки вражена величезною горою косметики та інструментів, що хотілося якнайскоріше почати процес.  Вся косметика, якою я користувалася в школі краси "BeauBS", виключно професійна: кісточки для макіяжу "Barocco", косметика брендів Make-up Atelier Paris, Graftobian, Maq Pro і так далі-далі-далі.

І, щоб ви розуміли, це не примха, бо саме від якості і змісту цих інструментів краси залежить кінцевий результат - ваш макіяж. 

Дівчатка, якщо вам заманеться повторити макіяж після майстра в домашніх умовах, на власних інструментах і матеріалах, прислухайтеся до моєї поради: не робіть це при живих істотах. Пробувала, знаю. Тіні, напівтіні, бліки, виконані за допомогою ейвонів-оріфлеймів, роблять з доволі симпатичної людини як мінімум кошачого демона. Принаймні так здалося моїй кішці, яку я години дві діставала з-під дивану, продемонструвавши їй першій свої домашні каляки-маляки. Поступово і впевненно поповнюйте свою нову косметичку дійсно правильними інструментами, якісною косметикою, якщо вже заманулося стати обізнаною в сфері макіяжу. А як ви хотіли?!

Оливка... Виявилося, що до оливки на віках треба зробити ще як мінімум 224 процеси на обличчі. Цікаві, майже медитаційні, процеси. О, точно! Процес макіяжу під наглядом профі схожий на медитацію - спокійна розмірена атмосфера, гарна музика, ніжні дотики кісточок до обличчя, приємне тепло по тілу від смачного чаю і свого виду у дзеркалі. На цьому уроці я навчилася контурувати обличчя, робити акценти, маскувати мінуси на шкірі (вони є у кожного, бе-бе-бе), ставити правильний рум'янець і віртуозно наносити різні слої тіней так, щоб у результаті вийшла приємна і мила оливка, яка доречі, дуже мені до лиця. Відтінок мого кольоротипу, як сказала візажист Тоня Іванова. Я їй схильна вірити.

Ось кілька фото, як доказ, що я теж працюю) Далі буде ще цікавіше, на другому практичному занятті будемо вчитися робити сексі-макіяж.

Вступ

 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий