Cпецпроект сайту: 30+ або Хочу вміти ВСЕ

29 января 2016 13:51 | Новости Кировограда

 

Часто доводиться чути, що кіровоградці, м’яко кажучи, не дуже закохані в своє місто. Прикро таке чути, чесно. «Діра», «Мухосранск», «Провінція»... Запитання у мене до таких персон – чого сидите тоді тут? Не подобається  - арівідерчі! Любіть Києви-Дніпропетровськи-Харькови. А ми вже тут якось і без вас розберемося...

А я живу в Кірику! В милому і рідному Кірику. І не тому, що у мене мало амбіцій чи я боюсь великих міст... Просто мені і тут є чим займатися. І цим я буду ділитися з вами, мої любі кіровоградці. Спробую на власному досвіді нові професії, курси, кухні... Ой багато задумів, але все по-порядку!

1 січня 2016 року зранку (десь о 15.00) я прокинулась з чітким планом навчитися гарно фарбуватися. Відбиток макіяжу на подушці (кошмар любого beauty-майстра), мене розвеселив і насторожив. Це що, я так виглядаю? Моя іспанська мегапудра  саме так лежить на обличчі? Що за неподобство? Щось потрібно міняти...

І ось я тут. На порозі школи краси «BeauBS» мене зустрічаєТоня Іванова. Усміхнена, активна, «немножко беременна». Вона і буде моїм першим провідником у світ нових знань. Я у неї навчатимусь гарно фарбуватися. Перший урок – теоретичний, а тому я з улюбленим блокнотом. Давно я не була ученицею. Відчуття дивні і захоплюючі. Ви знали, що люди є різних кольоротипів? Я, наприклад, такого не чула і мені стало дуже приємно бути дівчиною-осінню. Дівчина-осінь) Звучить, ага? Я взнала, які кольори мені до лиця, а яких треба боятися, як чорту ладана. Взнала, що професійна пудра прозора. Не кольорова! Уявіть. А якщо ваше обличчя переживає не найкращі часи (синяки, набряки, прищики), то є чудодійні засоби, які їх замаскують на раз-два. А ще кісточки... У професійного візажиста їх багато і вони схожі на крила янголів. Свою косметичку, яку я з гордістю принесла в школу краси «BeauBS», хотілося якнайшвидше сховати подалі від людських очей, бажано десь на дно баку для сміття.

Сказати, що я взнала багато нового – не сказати нічого. Потім, вже вдома, коли я намагалася розповісти своїм домашнім про різницю між кісточкою для брів та кісточкою-«бочечкою», активно розмахуючи руками в повітрі, я зрозуміла – як це чудово мати нове захоплення. Я рекламіст до мозга кісток. При своїй жахливій пам’яті єдине, що я здатна пригадати – це логотипи компаній, бренди і рекламні макети, які виходили в наших виданнях «Утренний город» і «Первая городская газета» рік тому. Рекламі зраджувати я не стану. Хрест на животику рудим фломастером! Але на курсі у Тоні Іванової мені так сподобалось, що ну. Її рекомендації, як тату, раз і назавжди. Тут відчуваєш, що ти в першу чергу дівчинка, а не «робоча сила», «двигун прогресу», «розв’язувач надскладних завдань» чи ще там хтось. Тут ти вчишся бути природньою та жіночною...Далі буде. Слідкуйте за новинами сайту.

Семко Альона

 


Новости RSS   Yandex RSS   Просмотров(1199)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
Памяти героев Крут

Памяти героев Крут

29 января 2016 417 Коментарии.....

В Кировограде почтили память героев Крут

Двое грабителей из-за 80 гривен могут сесть на 6 лет

Двое грабителей из-за 80 гривен могут сесть на 6 лет

29 января 2016 371 Коментарии.....

В Кировограде полицейские задержали грабителей

В Кіровограді змагатимуться юні інформатики

В Кіровограді змагатимуться юні інформатики

29 января 2016 357 Коментарии.....

На базі будівельного коледжу пройде олімпіада

Яндекс.Метрика