У Кропивницькому в художньому музеї відкривається виставка майстра-різьбяра

30 ноября 2016 16:06 | Новости Кировограда

 
Запрошуємо усіх бажаючих переглянути виставку робіт майстра-різьбяра Дмитра Кудрі "Мрія водія", яка презентує моделі різноманітних транспортних засобів. Виставка проходить з 2 по 12 грудня.
Гарний настрій та спогади про безтурботне дитинство ГАРАНТОВАНО!
Довідка. Кудря Дмитро Володимирович – один із небагатьох майстрів різьблення на Кіровоградщині, який володіє прийомами та техніками традиційної української художньої обробки деревини. Працює керівником народного художнього колективу-студії «Художнє різьблення» Центру дитячої та юнацької творчості в  Олександрії, а в магазині http://klen.uaзавжди гарні дерев'яні меблі. Запрошуємо усіх бажаючих переглянути виставку робіт майстра-різьбяра Дмитра Кудрі "Мрія водія", яка презентує моделі різноманітних транспортних засобів. Виставка проходить з 2 по 12 грудня.
 
Висококваліфікований педагог, має відзнаку «Відмінник освіти України», народний майстер художньої обробки деревини, автор 20 методичних розробок виготовлення виробів із дерева. Постійний учасник обласних культурно-мистецьких заходів.
 
Довідка. Кудря Дмитро Володимирович – один із небагатьох майстрів різьблення на Кіровоградщині, який володіє прийомами та техніками традиційної української художньої обробки деревини. Працює керівником народного художнього колективу-студії «Художнє різьблення» 

Керівник гуртка -Кудря Дмитро Володимирович, різбяр за покликанням, за фахом - музикант. Закінчив Кіро-воградське музичне училище. Але захоплення деревиною, яке успадкував від батька та дідуся (дідусь був майстром по виготов-ленню скрипок) вплинуло на по-дальший професійний шлях.

Працював викладачем Олек-сандррійської дитячої музичної школи, керував самодіяльним ду-ховим оркестром, є артистом міського муніципального духового оркестру “ Ліра”.

Дмитро Володимирович бачить красу музики в усьому, і його захоплення живописом і художнім різьбленням по дереву сам сприймає як намагання розкрити музичні образи у фарбах на папері, у виробах із деревини.

“Краса врятує світ”- цей девіз Кудря Д. В. поклав в основу своєї діяльності педагога-вихователя. Дмитро Володимирович намагається допомогти дітям відкрити для себе красу і радість життя шляхом творчості.

Кудря Д. В. підготував 7 методичних розробок-рекомендацій для тих, хто займається різьбленням по дереву. Розробки використовуються на заняттях профільних гуртків у школах, позашкільних закладах, професійних училищах.


Новости RSS   Yandex RSS   Просмотров(396)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
В  спецшколі обласного центру отець Андрій прочитав дітям лекцію про вдячність

В спецшколі обласного центру отець Андрій прочитав дітям лекцію про вдячність

30 ноября 2016 372 Коментарии.....

Зустріч розпочалась із перегляду повчального мультфільму «Невдячний козлик».

"Теплоенергетик" незаконно використало для опалення осель кропивничан понад 300 тис. м кв газу

"Теплоенергетик" незаконно використало для опалення осель кропивничан понад 300 тис. м кв газу

30 ноября 2016 339 Коментарии.....

Початок опалювального сезону у Кропивницькому не було санкціоновано НАК "Нафтогаз-Україна" шляхом підписання відповідних договорів.

У Кропивницькому вчора відбулося засідання бюджетної комісії

У Кропивницькому вчора відбулося засідання бюджетної комісії

30 ноября 2016 281 Коментарии.....

Комісія з питань бюджету намагається знівелювати роль керівного апарату Кіровоградської обласної ради.

Яндекс.Метрика