Сергій Тимко: у районі всі школи — кращі!

  • 30 лист. 2017 18:08
  • 1521
    • Новина Сергій Тимко: у районі всі школи — кращі! Ранкове місто. Кропивницький
     
    Начальник відділу освіти Олександрівської райдержадміністрації Сергій Тимко не покривив душею у розмові про здобутки в освітянській галузі району. Автор цих рядків мав  нагоду пересвідчитися у його думці після торішнього знайомства, зокрема, з педагогічним та учнівським колективами  комунального закладу «Олександрівське  НВО № 1»
     під час  зустрічі Першовересня. А вже цього року знову завітав до  навчально—виховного об’єднання, де здобувають освіту 870  школярів під дбайливим керівництвом 109 вчителів, безмежно закоханих у світ дитинства. 
     
    З розповіді директора Людмили Іванівни Литвин, яка уміло сполучає основну діяльність (кандидат наук. — Авт.) та краєзнавчу роботу, дізнався разом із учасниками обласного педагогічного форуму  про те, що  з цьогорічних 14 випускників школа має п’ятьох медалістів, а ще — переможців районних та обласних предметних олімпіад. Дві учениці, яких навчала  вчитель української мови та літератури Валентина Олександрівна Калініченко, склали 2017 року  ЗНО на 196  і 197 балів. А ще похвалилася  двома новенькими комп’ютерними класами  з мультимедійним обладнанням, новим  кабінетом хімії,  на базі якого цьогоріч відкрито профільне навчання для старшокласників з хімії і біології. А ще ж придбано мультимедійний тир для кабінету Захисту Вітчизни, у якому під час навчальних занять майбутні захисники української землі опановуватимуть ази стрільби з автомата. Насичена цікавими справами проводиться робота в колективі  закладу  із упровадження освітніх технологій в педагогічну практику, тобто етапом, коли відбувається ознайомлення, вивчення й освоєння вчителями  нових технологій.
    Ніби сонячний промінчик побував  у моїй душі  після знайомства з інтер’єром  навчального закладу, зусилля до створення якого доклали і педагоги, і учні, і батьки. Приємно зайти до класних кімнат, оформлених їхніми руками, неквапливо пройтися коридорами та рекреаціями, завітати до актового залу, їдальні.
     
     
    До слова,  на першому поверсі школи  учнів зустрічають світлинами на банері, де зображені вони самі — щасливі та усміхнені. Бо знають, що школа допомагає їм не лише у здобутті освіти, а й у визначенні свого шляху в житті, розвитку особистих людських якостей та творчих здібностей.  Директор  навчально— виховного закладу Людмила Литвин стверджує, що кожен педагог повинен виконати свою місію на землі у плані духовного виховання, тому й власним прикладом як вчитель історії та українознавства за фахом створює разом зі своїми колегами умови для збереження  історичних цінностей, працює над тим, щоб приміщення навчального закладу,  одного з двадцяти чотирьох в районі, було сповнене животворної культури, енергетики  входження у духовний та науковий світ  його вихованців. І як добре, що ця школа  уявляється мені Доброю школою — Школою Добра,  за визначенням з публікацій доктора педагогічних наук Ігоря Лікарчука.
     
    Анатолій Саржевський         
    Фото автора
     
    Нагадаємо: На Кіровоградщині є незвичайна школа