Кіровоградські спортсмени відчайдушно ведуть боротьбу за подіум

• 11 лип. 2017 10:08
  • 777
    • Новина Кіровоградські спортсмени відчайдушно ведуть боротьбу за подіум Ранкове місто. Кропивницький

У Світловодську триває чемпіонат України з пішохідного та з велосипедного туризму.

Підсумком другого дня змагань стали локальні успіхи велогонщиків та технічні проблеми у пішоходів.
    На етапах кросу та тріалу наша землячка Катерина Сокур впевнено виграла у дівочому заліку. У чоловічому Андрій Довгонюк з відривом виграв крос та увійшов до топ 5 у триалі. Проте за підсумками трьох етапів-кросу, фігурного водіння та тріалу наша команда зайняла лише 5-е місце. В особистих зволікає Сокур на 3 місці, Довгонюк на 5 місці.
    У крос-поході фортуна покинула нашу збірну, і вона здобула лише 14-е місце з 20-и.
    Сьогодні учасники змагатимуться на фінальних етапах: велоралі та змагання зв’язок. Попри виснаження бажання покращити результати не втрачене.
    Нагадаємо, у Світловодську триває 46-й чемпіонат України з пішохідного та 5-й чемпіонат країни з велосипедного туризму.