Кропивницька «Зірка» здобула свою першу перемогу в новому сезоні

• 21 серп. 2017 17:15
  • 953
    • Новина Кропивницька «Зірка» здобула свою першу перемогу в новому сезоні Ранкове місто. Кропивницький
    Нарешті перша перемога!

Минулої неділі, 20 серпня, у шостому турі української прем’єр-ліги кропивницька «Зірка» здобула свою першу перемогу в новому сезоні. У
    домашньому матчі кропивничани з рахунком 2:1 переграла луганську «Зорю».
    Завдяки цій перемозі земляки піднялися з передостаннього, 11-го, місця в турнірної таблиці, на 9-те. Голи в нашій команді забили дебютант легіонер Ішем Ель Амдауї, а також Максим Прядун. У суперників відзначився Артем Громов.

Гра розпочалася без особливої інтриги, та от на 19-й хвилині оборона «Зірки» схибила, що й дало можливість гравцеві «Зорі» відкрити рахунок у матчі. Та нашу команду це не спантеличило, а неабияк розізлило, тому через хвилину нападник Максим Прядун так напосівся на захисника гостей, що той якомога швидше вибив м’яча, який дуже вдало потрапив до дебютанта «Зірки» Ішема Ель Амдауї, який скористався своїм шансом і поновив рівновагу в матчі, пробивши в дальній кут воріт.
    У першому таймі «Зорі» явно не треба було забивати «Зірці», бо навіть забитий нею у відповідь гол не заспокоїв кропивничан: на 29-й хвилині
    «Зірка» заробила штрафний, після якого гості пропустили гол, який варто-таки назвати курйозним. Штрафний пробив півзахисник Максим Драченко. І хоча голкіпер гостей піймав м’яча, та не зміг втримати його в руках, чим і скористався Максим Прядун. Після удару нападника шкіряний ударився у воротаря, відскочив від нього, вдарився об ногу Максима Прядуна і… залетів у ворота! Таким чином рахунок став 2:1. Та й це не зупинили наших, вони забили і третій гол (нападник Олексій Чичиков), однак через гру рукою суддя його не зарахував.
    У другому таймі гості намагалися відігратися, а наші гравці розгромити суперника, та нікому за ці 45 хвилин так і не вдалося більше загнати м’яча у ворота. Тож вітаємо «Зірку» з першою перемогою в новому футбольному сезоні й очікуємо від неї на таке ж продовження.