Юнак з Кіровоградщини став найкращім у всеукраїнському турнірі зі снукеру

• 5 жовт. 2017 11:08
  • 1216
    • Новина Юнак з Кіровоградщини став найкращім у всеукраїнському турнірі зі снукеру Ранкове місто. Кропивницький

Вихованець Знам’янської академії зі снукеру, Антон Сінокоп, посів І-е місце у Кубку Всеукраїнського турніру, який проходив  29 вересня – 1 жовтня у Маріуполі. Більше того, він став переможцем у конкурсі «Серійний гравець». Про це повідомляє сайт KOMORA.INFO

В БК «Архимед», м. Маріуполь, пройшов Всеукраїнський турнір зі снукеру, в якому брали участь гравці з Одеси, Кропивницького, Києва, ну і, звичайно, із самого Маріуполя. Для Антона Сінокопа перемога у турнірі стала першою, і він став кращим серед 16 учасників.

- Антон, як ти готувався до турніру?

- Взагалі, у звичайному режимі. Кожного дня, після школи 4-5 годин виділяв для тренувань, працював над комбінаціями.

- Чому участь у Всеукраїнському турнірі для тебе стала особливою?

- Це перший турнір, в якому мені вдалося показати гарну гру і здобути перемогу. Я отримав два кубки: за перше місце та перемогу в конкурсі «Серійний гравець». Другий кубок отримав за те, що декілька серій поспіль забивав шари без промаху. Перемога в турнірі надала мені впевненості.

- А у тебе є перед грою якийсь ритуал наудачу?

- Ні, не має. Але перед початком гри я завжди приводжу кий до ідеального стану.

На вихованців Знам’янської академії снукеру чекає участь у Міжнародному турнірі «Покрова», який відбудеться у Києві 23-26 жовтня. Кіровоградську область будуть представляти 12 гравців, серед яких і наші юні знам’янчани. Бажаємо перемоги!

Нагадуємо, відтепер усі спортивні секції - онлайн на спортивній мапі Кропивницького