Компания Интеллект-Сервис Кировоград

Просмотров за месяц
365
Menu
Адрес:
м. Кропивницький, вул. Тараса Карпи (Тимірязєва), 83/52
Веб-сайт:
Рейтинг:
-

 

  

Термінове звернення до клієнтів М.E.Doc від розробника!

Шановні клієнти!

Повідомляємо Вам, що програма M.E.Doc працює. Ви можете користуватися для своєчасної реєстрації ПН та здачі звітності. Також відновлено та працює сервер СДО, тобто Ви можете обмінюватися первинними документами з Вашими контрагентами в звичайному режимі. Ми робимо все можливе для того, щоб відновити роботу сервісу СОТА в найближчі дні.

Ми обов'язково допоможемо Вам у Вашій роботі. Ми з Вами, ми поруч.

АЦСК Україна від вірусної атаки не постраждав і працює в штатному режимі. Ключі АЦСК Україна можна повноцінно і без обмежень використовувати в роботі! Якщо Ви втратили ключі або ж зберігали їх на Вашому комп’ютері, радимо Вам отримати нові ключі в АЦСК Україна БЕЗКОШТОВНО. Для цього Вам необхідно звернутися до будь-якої крамниці електронних послуг мережі «Твій час». Порядок звернення описано в новинах на сайті M.E.Doc.

Рекомендуємо Вам змінити електронну пошту для роботи в «M.E.Doc». Як налаштувати іншу поштову скриньку в програмі – дивіться у новинах на сайті.

Також на сайті M.E.Doc у розділі «Гарячі питання» для Вас ми зібрали найбільш актуальні питання та надали на них відповіді. Ми будемо оновлювати цей перелік по мірі надходження нових запитань.

І ще ми хочемо Вам сказати головне:

17 років ми служимо вам вірою і правдою! Робимо все можливе і неможливе, щоб Вам було легко і спокійно з нашими програмами. І робимо це з повагою і любов'ю до Вашої професії бухгалтера і особисто до Вас! І весь цей час Ви відповідали нам взаємністю! Ми вдячні Вам за багаторічну довіру і підтримку! Ми обіцяємо, що будемо і надалі старатися для Вас. Будемо робити наші продукти зручнішими і надійнішими, а сервіс – кращим!

 

МИ ЦІНУЄМО ВАС І ЗАВЖДИ БУДЕМОПРАЦЮВАТИ З КОРИСТЮ ДЛЯ ВАС!

 

 Що на полицях у крамниці?

Електронний цифровий підпис АЦСК «Україна»для подачі звітності в контролюючі органи, шифрування електронних договорів, рахунків, накладних та інших документів.

Електронна звітність в усі контролюючі органи.ЄСВ, ПДВ, 1-ДФ, Декларація про доходи - більше 3000 бланків, що оперативно оновлюються. Комп’ютерна програма «M.E.Doc» або веб-сервіс «СОТА»- на ваш вибір!

Рішення для електронного документообігу.Реєстрація податкових накладних та розрахунків коригування, обмін договорами, актами та рахунками в модулі «Електронний документообіг»

Електронне управління підприємством.Українська ERP-система «ІС-ПРО»для бухгалтерського та податкового обліку, управління фінансами, закупівлями, збутом, транспортом тощо – 13 модулів для управління підприємством від А до Я. Зручна CRM-система для роботи з клієнтами!

Технічне обслуговування та підтримка програм.Встановлення «M.E.Doc»та «СОТА», налаштування підписів та правд доступу, навчання роботі у програмах.

Консультація бухгалтера та допомога у заповненні звітності.Декларація про доходи, 1-ДФ, ЄСВ або усні консультації.

Віддалений офіс.Перевірте пошту або знайдіть необхідну інформацію в інтернеті, здайте звіт у професійному програмному забезпеченні, роздрукуйте/відскануйте або скопіюйте документи – до ваших послуг зручне робоче місце з усією технікою та програмами.

           

За додатковою інформацією звертайтеся вул. Тараса Карпи (колишня Тимірязєва), буд. 83/52, м. КропивницькийКіровоградська область, 25006

                 Телефонуйте: (0522)270595, (0522)270696, (0522)270927, (0522) 275025, (099)0170288, (098)0053340, (093)4282836,                              e-mailmedoc.isk@ukr.net

                Щиро Ваші, Команда ПП «Інтелект-Кіровоград»!  Завжди раді Вас чути і готові Вам допомогти.