Компания Интеллект-Сервис Кировоград

Регистрация предприятий | Интернет кафе | Интернет провайдеры | Компьютерные сети | Компьютерные магазины | Программное обеспечение | Создание сайтов | Раскрутка и маркетинг сайтов | Мобильные телефоны | Бухгалтерия и аудит | Интернет магазины | Финансовый и бизнес консалтинг | Ремонт мобильных телефонов | Ремонт компьютеров | Хостинг, регистрация доменов

 

  

Термінове звернення до клієнтів М.E.Doc від розробника!

Шановні клієнти!

Повідомляємо Вам, що програма M.E.Doc працює. Ви можете користуватися для своєчасної реєстрації ПН та здачі звітності. Також відновлено та працює сервер СДО, тобто Ви можете обмінюватися первинними документами з Вашими контрагентами в звичайному режимі. Ми робимо все можливе для того, щоб відновити роботу сервісу СОТА в найближчі дні.

Ми обов'язково допоможемо Вам у Вашій роботі. Ми з Вами, ми поруч.

АЦСК Україна від вірусної атаки не постраждав і працює в штатному режимі. Ключі АЦСК Україна можна повноцінно і без обмежень використовувати в роботі! Якщо Ви втратили ключі або ж зберігали їх на Вашому комп’ютері, радимо Вам отримати нові ключі в АЦСК Україна БЕЗКОШТОВНО. Для цього Вам необхідно звернутися до будь-якої крамниці електронних послуг мережі «Твій час». Порядок звернення описано в новинах на сайті M.E.Doc.

Рекомендуємо Вам змінити електронну пошту для роботи в «M.E.Doc». Як налаштувати іншу поштову скриньку в програмі – дивіться у новинах на сайті.

Також на сайті M.E.Doc у розділі «Гарячі питання» для Вас ми зібрали найбільш актуальні питання та надали на них відповіді. Ми будемо оновлювати цей перелік по мірі надходження нових запитань.

І ще ми хочемо Вам сказати головне:

17 років ми служимо вам вірою і правдою! Робимо все можливе і неможливе, щоб Вам було легко і спокійно з нашими програмами. І робимо це з повагою і любов'ю до Вашої професії бухгалтера і особисто до Вас! І весь цей час Ви відповідали нам взаємністю! Ми вдячні Вам за багаторічну довіру і підтримку! Ми обіцяємо, що будемо і надалі старатися для Вас. Будемо робити наші продукти зручнішими і надійнішими, а сервіс – кращим!

 

МИ ЦІНУЄМО ВАС І ЗАВЖДИ БУДЕМОПРАЦЮВАТИ З КОРИСТЮ ДЛЯ ВАС!

 

                 За додатковою інформацією звертайтеся:

Адреса: вул. Тараса Карпи (колишня Тимірязєва), буд. 83/52, м. Кропивницький, Кіровоградська область, 25006

                 Телефон: (0522)270595, (0522)270696, (0522)270927, (0522) 275025, (099)0170288, (098)0053340, (093)4282836

e-mail: medoc.isk@ukr.net

                Щиро Ваші, Команда ПП «Інтелект-Кіровоград»!

                Завжди раді Вас чути і готові Вам допомогти.

Що на полицях у крамниці?

Електронний цифровий підпис АЦСК «Україна»для подачі звітності в контролюючі органи, шифрування електронних договорів, рахунків, накладних та інших документів.

Електронна звітність в усі контролюючі органи.ЄСВ, ПДВ, 1-ДФ, Декларація про доходи - більше 3000 бланків, що оперативно оновлюються. Комп’ютерна програма «M.E.Doc» або веб-сервіс «СОТА»- на ваш вибір!

Рішення для електронного документообігу.Реєстрація податкових накладних та розрахунків коригування, обмін договорами, актами та рахунками в модулі «Електронний документообіг»

 

 

 

Електронне управління підприємством.Українська ERP-система «ІС-ПРО»для бухгалтерського та податкового обліку, управління фінансами, закупівлями, збутом, транспортом тощо – 13 модулів для управління підприємством від А до Я. Зручна CRM-система для роботи з клієнтами!

Технічне обслуговування та підтримка програм.Встановлення «M.E.Doc»та «СОТА», налаштування підписів та правд доступу, навчання роботі у програмах.

Консультація бухгалтера та допомога у заповненні звітності.Декларація про доходи, 1-ДФ, ЄСВ або усні консультації.

Віддалений офіс.Перевірте пошту або знайдіть необхідну інформацію в інтернеті, здайте звіт у професійному програмному забезпеченні, роздрукуйте/відскануйте або скопіюйте документи – до ваших послуг зручне робоче місце з усією технікою та програмами.

 

Електронні послуги для фізичних осіб

Під час візиту у крамницю можна оформити оплату електронних послуг. Серед них придбання електронних квитків на літак, потяг чи автобус, комунальні платежі, користування Інтернетом та мобільним зв’язком тощо.

Великий перелік електронних послуг поряд з висококласним сервісом дозволяють здійснити багато операцій в одному місці, до того ж швидко і ефективно. А значить, слоган «Твій час – в твоїх руках» повністю відображає суть мережі крамниць електронних послуг.


За додатковою інформацією звертайтеся:

Адреса: вул. Тараса Карпи (колишня Тимірязєва), буд. 83/52, м. Кропивницький, Кіровоградська область, 25006

Телефон: (0522) 275025, 270696, 270595

e-mail: medoc.isk@ukr.net

 

 

 

 
Отзывы посетителей:
 
10 марта 2016
Главбух
дуже подобається колектив - професіонали!
10 марта 2016
Главбух
дуже подобається колектив - професіонали!
26 января 2016
Посетитель
никогда не помогают если глючит что то
07 марта 2014
Алла
Дуже подобається пряцювати з Вами!
09 октября 2013
Марина
Очень нравится, как в этой фирме обслуживают. С каким вопросом не обратишься - всегда всё помогут и всё подробно разъяснят. Очень вежливые и доброжелательные сотрудники.
09 октября 2013
Аня
Не раз к Вам обращалась за помощью. Очень довольна.

Имя:

e-mail:

Ваше мнение:
Супер! Нормально Как все Так себе Ужас!

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Обновить код

Код подтверждения:


(Ваш отзыв появится после проверки редактором)
Яндекс.Метрика