Компания Интеллект-Сервис Кировоград

Регистрация предприятий | Интернет кафе | Интернет провайдеры | Компьютерные сети | Компьютерные магазины | Программное обеспечение | Создание сайтов | Раскрутка и маркетинг сайтов | Мобильные телефоны | Бухгалтерия и аудит | Интернет магазины | Финансовый и бизнес консалтинг | Ремонт мобильных телефонов | Ремонт компьютеров | Хостинг, регистрация доменов

 

  

 

У Кропивницькому відкрилася крамниця електронних послуг

«Твій час»

Липень 2016 року відзначився важливою подією для українських підприємств – відкриттям першої на ринку мережі крамниць електронних послуг.Запуск «Твій час» –  це новонародження мережі Партнерів Групи компаній «Інтелект-Сервіс»(дистриб’юторів та дилерів «M.E.Doc», СОТА, АЦСК «Україна» тощо) у зміненому форматі: новий рівень сервісу, сучасний дизайн та затишний інтер’єр, а головне –  безліч електронних послуг для підприємств та фізичних осіб. ПП «Інтелект-Кіровоград», що є офіційним дистриб’ютором продуктів «Інтелект-Сервіс», відкрило крамницю «Твій час» у Кропивницькому.

 

Філософія «супермаркету сервісів», в якому клієнт міг би отримати повний комплект електронних послуг для підприємства, прийшла до нас з Європи, а для України це – справжнє ноу-хау. Мережа крамниць «Твій час» першою в Україні зібрала під одним дахом всі електронні послуги для підприємств, бізнесменів та фізичних осіб. Протягом місяця відчинили свої двері більше 60 крамниць по всій Україні. А до кінця 2016 року їх кількість мінімум подвоїться.

Серед перших 60 відкрилася крамниця ПП «Інтелект-Кіровоград» у Кропивницькому за адресою вул. Тараса Карпи (Тимірязєва), буд. 83/52.Активно підтримуючи прагнення до європейських стандартів та бажання надавати клієнтам сервіс за форматом allinclusive, ПП «Інтелект-Кіровоград» повністю змінила формат офісу по роботі з клієнтами. «Твій час» - це місце, де все продумано до дрібниць: зручне місцезнаходження, привітний персонал та приємна атмосфера формують з нього простір, куди хочеться повертатись знову і знову.

Що на полицях у крамниці?

Електронний цифровий підпис АЦСК «Україна»для подачі звітності в контролюючі органи, шифрування електронних договорів, рахунків, накладних та інших документів.

Електронна звітність в усі контролюючі органи.ЄСВ, ПДВ, 1-ДФ, Декларація про доходи - більше 3000 бланків, що оперативно оновлюються. Комп’ютерна програма «M.E.Doc» або веб-сервіс «СОТА»- на ваш вибір!

Рішення для електронного документообігу.Реєстрація податкових накладних та розрахунків коригування, обмін договорами, актами та рахунками в модулі «Електронний документообіг»

 

 

 

Електронне управління підприємством.Українська ERP-система «ІС-ПРО»для бухгалтерського та податкового обліку, управління фінансами, закупівлями, збутом, транспортом тощо – 13 модулів для управління підприємством від А до Я. Зручна CRM-система для роботи з клієнтами!

Технічне обслуговування та підтримка програм.Встановлення «M.E.Doc»та «СОТА», налаштування підписів та правд доступу, навчання роботі у програмах.

Консультація бухгалтера та допомога у заповненні звітності.Декларація про доходи, 1-ДФ, ЄСВ або усні консультації.

Віддалений офіс.Перевірте пошту або знайдіть необхідну інформацію в інтернеті, здайте звіт у професійному програмному забезпеченні, роздрукуйте/відскануйте або скопіюйте документи – до ваших послуг зручне робоче місце з усією технікою та програмами.

 

Електронні послуги для фізичних осіб

Під час візиту у крамницю можна оформити оплату електронних послуг. Серед них придбання електронних квитків на літак, потяг чи автобус, комунальні платежі, користування Інтернетом та мобільним зв’язком тощо.

Великий перелік електронних послуг поряд з висококласним сервісом дозволяють здійснити багато операцій в одному місці, до того ж швидко і ефективно. А значить, слоган «Твій час – в твоїх руках» повністю відображає суть мережі крамниць електронних послуг.


За додатковою інформацією звертайтеся:

Адреса: вул. Тараса Карпи (колишня Тимірязєва), буд. 83/52, м. Кропивницький, Кіровоградська область, 25006

Телефон: (0522) 275025, 270696, 270595

e-mail: medoc.isk@ukr.net

 

 

 

 
Отзывы посетителей:
 
10 марта 2016
Главбух
дуже подобається колектив - професіонали!
10 марта 2016
Главбух
дуже подобається колектив - професіонали!
26 января 2016
Посетитель
никогда не помогают если глючит что то
07 марта 2014
Алла
Дуже подобається пряцювати з Вами!
09 октября 2013
Марина
Очень нравится, как в этой фирме обслуживают. С каким вопросом не обратишься - всегда всё помогут и всё подробно разъяснят. Очень вежливые и доброжелательные сотрудники.
09 октября 2013
Аня
Не раз к Вам обращалась за помощью. Очень довольна.

Имя:

e-mail:

Ваше мнение:
Супер! Нормально Как все Так себе Ужас!

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Обновить код

Код подтверждения:


(Ваш отзыв появится после проверки редактором)
Яндекс.Метрика