Все выставки

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Cобытия на 3 января 2017

Ближайшие события

Закон ночі

ПОРТАЛ
 
Жанр: Драма / Кримінал
 
12:10  21:50
 
Події розгортаються в Америці в часи сухого закону. Джо Коглін (Бен Аффлек), син капітана поліції з Бостона, повертається з війни, на яку пішов добровольцем. Джо очікував від життя більшого, але склалося так, що він став бутлегером і підпільно торгував спиртним. Місце проживання довелося змінити. І тепер Джо нерозривно пов'язаний з гангстерським світом Ібор-Сіті, штат Флорида.

Super Алібі

 
ПОРТАЛ
Жанр: Комедія
СЕАНСИ: 10:20  17:00
Заповзятливий Грег (Філіп Лашо) знайшов свою золоту жилу. Він організував команду, яка може забезпечити будь-яке алібі. Клієнти їхнього агентства відпочивають з друзями та коханками, їздять в бари та клуб, і ні в чому собі не відмовляють. А Грег тим часом робить усе, щоб оточуючі думали, ніби нещасного затримали допізна на роботі, або відправили у виснажливе відрядження з нелюдськими умовами. Процвітаючий бізнес доводиться приховувати від Фло (Елоді Фонтан), нової дівчини Грега. Вона терпіти не може брехунів. Для хлопця ситуація ускладнюється ще й тим, що батько Фло є одним з його постійних клієнтів.

Бебі Бос

ПОРТАЛ
Жанр: Комедія / Мультфільм / Сімейний
Розклад сеансів: 10:00  14:00 18:05 20:00
Багатьом відомо, як це – коли в родині з'являється молодший брат або сестра. Всю свою увагу і любов батьки приділяють крихітному карапузові, що не замовкає ні на мить. Коли маленький брат з'явився у семирічного Тіма, дива не сталося. Як зачаровані, тато і мама виконували всі забаганки крикливого немовляти. Намагаючись повернути увагу батьків, Тім дізнається, що існує таємна змова. Спеціальні агенти роблять все, щоб дестабілізувати баланс любові в світі. Тепер наш герой просто зобов'язаний зробити все від нього залежне, щоб врятувати дорослих від страшної загрози і повернути в родину баланс миру та любові.
Яндекс.Метрика