Афиша

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27

Cобытия на 4 января 2017

Клуб "Борець" запрошує

А ви вже знаєте, чим зайняти свою дитину?

Спортивний клуб «Борець» проводить набір дітей та молоді у віці від 3 до 18 років в групи по вивченню бразильського джиу-джитсу.

Зоряні війни: Бунтар Один Жанр: Фантастика / Бойовик / Фентезі / Пригоди

ПОРТАЛ
 
СЕАНСИ: 11:00 13:40  16:20  18:00   19:00  21:40
 
Дія фільму розгортається між подіями, описаними в третій і четвертій частинах кіносаги. У центрі сюжету – Джин Ерсо (Фелісіті Джонс). Вона з 15 років живе самостійно і вирізняється своєю безстрашністю і агресивністю. Дівчина стає до лав повстанців і разом з ними бере участь у важливій операції. Необхідно викрасти креслення найстрашнішої зброї з усіх існуючих – Зірки Смерті.
 

Ваяна Жанр: Комедія / Сімейний / Пригоди

 
ПОРТАЛ
 
Сеанси 10:00  12:20  14:40  17:00
 
Події розгортаються на одному з островів Тихого океану. Колись ні цього, ні будь-яких інших островів не було, а лише безкрайній океан. Але могутній напівбог Мауї своїм гаком зміг не тільки зловити сонце й уповільнити час, а й дістати з дна безліч великих та маленьких островів. Ваяна Ваялікі, щойно дізналася про це, відразу ж захотіла відшукати таємничого Мауї. Їй вже 14 років, і навіть батько, хоч він і місцевий вождь, не зможе її втримати. Вирішено: дівчина вирушає в подорож. Чи варто казати, що, перепливаючи океан, вона зустріне на своєму шляху безліч небачених доти морських мешканців.

Ближайшие события

Закон ночі

ПОРТАЛ
 
Жанр: Драма / Кримінал
 
12:10  21:50
 
Події розгортаються в Америці в часи сухого закону. Джо Коглін (Бен Аффлек), син капітана поліції з Бостона, повертається з війни, на яку пішов добровольцем. Джо очікував від життя більшого, але склалося так, що він став бутлегером і підпільно торгував спиртним. Місце проживання довелося змінити. І тепер Джо нерозривно пов'язаний з гангстерським світом Ібор-Сіті, штат Флорида.

Чому він?

ПОРТАЛ
Жанр: Комедія
СЕАНС 19:00
Кожен чоловік, у якого підростає дочка, хоч раз задавався питанням – чи знайдеться на світі хлопець, гідний його улюбленої дівчинки? Не був упевнений в існуванні такого людини і Нед (Брайан Кренстон). І ось настав відповідальний момент – його дочка Стефані (Зої Дойч) вирішила познайомити сім'ю зі своїм обранцем Лердом (Джеймс Франко). Всі сумніви залишилися позаду, Нед впевнений – вже хто-хто, а цей тип точно не пара для його крихітки. А Лерд тим часом дуже старається сподобатися – називає Неда татом і навіть татуювання з його портретом зробив. Незрозуміло, чому батькові не подобається така відкритість і щирість хлопця?

Assassin's Creed: Кредо вбивці

ПОРТАЛ
Жанр: Фантастика / Бойовик / Пригоди
СЕАНСИ: 12:10  16:40   21:15
Фільм «Assassin's Creed: Кредо вбивці» засновано на сюжеті комп’ютерної гри Assassin’s Creed. Бармен Каллум Лінч (Майкл Фассбендер) дізнається, що він нащадок древнього роду ассассінів. Його предки належали до секретної спільноти та були причетні до подій часів Хрестових походів. Таємна організація «Абстерго Індастріз» викрадає героя. Вчені поміщають Лінча в спеціальний апарат Анімус з метою дізнатися з його допомогою певну інформацію з минулого. Завдяки пристрою хлопець переміщається у минуле, де знаходиться у тілі свого давнього предка. Вчені, використовуючи генетичну пам'ять героя, по крихтах встановлюють картину тогочасного світу.
Яндекс.Метрика