Рекламний портал РА . Реклама на радіо

Просмотров за месяц
74
Menu
Адрес:
Кропивницький, Академіка Тамма, 2-112
Телефоны:
Веб-сайт:
Рейтинг:
-

 

Реклама на радіо міста Кропивницький та Олександрія.


 

РА "Рекламний портал" - найбільше рекламне агенство міста Кропивницький та Олександрія. Найбільш популярні радіостанції. Всі види реклами в одному місці за найкращими цінами

На рекламному ринку Кропивницького (Кіровограда) агенство "Рекламний портал" вже 17 років, що дозволило накопичити великий досвід роботи в плануванні і реалізації рекламних кампаній. Напрацьовані зв'язки і як наслідок, низькі ціни на всі види реклами, для наших клієнтів.

 

Люкс ФМ (Кропивницький 107.2 FM)

 

Радіо виключно гарного настрою. Веселі ведучі, жарти, добірна сучасна музика. Ви любите жити, любите вечірки з друзями і не любите спати? Тоді настроюйся на хвилю радіо Люкс ФМ.


 

Хіт ФМ (Кропивницький 105.3 FM)

Радіостанція ХIТ FM - найбільша радіомережа України Покриття 86% території України! Більше 100 міст! 3,3 мільйона слухачів щотижня! ... Для тих, хто вийшов з 90-х ... Для тих, хто став тим, ким мріяв ... Для тих, хто ніколи не забуде музику, яка звучала, коли все в житті тільки починалося! Створюючи музичну радіостанцію, ми думаємо, що для Вас, наших чудових слухачів, перш за все, важлива музика. І не просто музика, а музика, яка супроводжує наше життя, з року в рік, яка змінюється разом з нами, і яка, без сумніву, вже частина нашого життя. 90-ті роки ...

 

Roks (Кропивницький 101.9 FM)

Radio ROKS - головна рок-станція України! Класичний західний рок із «золотої епохи рок-н-ролу» - 70-х і 80-х, плюс вибрані композиції з 60-х і 90-х. Сьогодні «Radio ROKS» - єдина всеукраїнська радіостанція, яка грає західну і українську рок-музику.

 

"Русское радио" (Кропивницький 103.8 FM)

 "Русское Радио Україна" входить до групи радіостанцій "ТАВР МЕДІА", яка була заснована українськими громадянами на території України. Жодного стосунку до компанії "Русская Медиа Группа", яка знаходиться на території держави-агресора, наша радіостанція не має. Також жодних господарських та юридичних стосунків з "Русским Радио" у Москві ми не маємо, і будь-які дії, спрямовані на підтримку ними терористичної діяльності Росії на території України, різко засуджуємо!

 

Kiss FM (Кропивницький 103.4 FM)

Kiss FM - перша танцювальна радіостанція в Україні, що запропонувала слухачам популярну в Європі клубну музику. Лонч: 2002 год. Формат: CHR / Dance. Резиденція топових ді-джеїв світу і України; в ефірі звучать ексклюзивні мікс-шоу від Armin Van Buuren, Carl Cox, Tiesto, Above & Beyond, Paul Oakenfold, Spartaque, Mays, Nastia, Lutique, Light, Kon, Tapolsky, etc. Покриття: 27 передавачів, 95 міст в зоні впевненого прийому. Сьогодні це найбільша танцювальна радіомережа в Європі!

 

  • Розміщення аудіо-реклами в торговому залі супермаркету «Сільпо» за адресою м. Кропивницкий (Кіровоград),вул. Волкова

  • Розміщення аудіо-реклами в торговому залі супермаркету «Сільпо» за адресою м. Кропивницкий (Кіровоград),Велика Перспективна (Карла Маркса), 53 (центр міста)

  • Зовнішня реклама в місті Кропивницький (Кіровоград)


 


 

"Рекламний портал" : www.radio.kr.ua

Україна, Кропивницький, 25031, Академіка Тамма 2-112,

+38 (066) 703-45-49, +38 (096) 357 69 83, +38 (0522) 277-338